inne atrakcje

Agencja Artystyczna Wojciech Czajka POLECA :

Zdjęcie0684KLAUN DYZIO SHOW – klaun Dyzio w akcji , 1h program na scenie w wykonaniu klauna DYZIO.  W programie rozrywkowym KLAUN DYZIO SHOW, klaun łączy umiejętnie elementy show cyrkowego, iluzji oraz stand upu dla dzieci – to prawdopodobnie najlepszy tego typu program z kompletną fabułą w Polsce. Konkurenci klauna Dyzio mają program połączony z konkursów i zabaw. Tu dzieci zostają zabrane w fabularyzowaną , wywołującą salwy śmiechu historię , stają się częścią wydarzenia.

Po programie , klaun Dyzio osobiście obdarowuje dzieci zwierzakami z baloników – już niezależnie od programu na scenie !

DOJEŻDŻAM W KAŻDE MIEJSCE POLSKI – WYSTAWIAM FAKTURY VAT !

IMG_0057

Pakiet animacji i zabaw dla dzieci 3-5 h . KRAINA ZABAWY KLAUNA DYZIO – to pakiet konkursów i zabaw oraz pyyyszzzzności. Klaun Dyzio plus dodatkowa animatorka lub dwie zapewnią od 3-5 h doskonałej zabawy dla dzieci w ramach niezależnej atrakcji festynowej. W ofercie , prowadzenie zabaw i konkursów, zwierzaki z baloników BEZ LIMITU , wata cukrowa do 150 szt lub bez limitu , poczęstunek popcornem do 100 porcji lub bez limitu , 100 baloników z helem do rozdania na imprezie oraz zamek do skakania 5×4 metry i 3 metry wysokości do bezpłatnego korzystania na czas imprezy.

 

UWAGA , program można zrealizować np. w ramach imprezy mikołajowej gdyż wszystko da się rozstawić w sali gimnastycznej nawet małej szkoły.