inne atrakcje

Agencja Artystyczna Wojciech Czajka POLECA :

Zdjęcie0684KLAUN DYZIO SHOW – klaun Dyzio w akcji , 1h program na scenie w wykonaniu klauna DYZIO.  W programie rozrywkowym KLAUN DYZIO SHOW, klaun łączy umiejętnie elementy show cyrkowego, iluzji oraz stand upu dla dzieci – to prawdopodobnie najlepszy tego typu program z kompletną fabułą w Polsce. Konkurenci klauna Dyzio mają program połączony z konkursów i zabaw. Tu dzieci zostają zabrane w fabularyzowaną , wywołującą salwy śmiechu historię , stają się częścią wydarzenia.

Po programie , klaun Dyzio osobiście obdarowuje dzieci zwierzakami z baloników – już niezależnie od programu na scenie !

 Występ Dyzia z dojazdem na terenie Śląska,Opolskiego,Małopolski od 700 PLN brutto – festyny ,eventy,pikniki  lub  399 PLN w ofercie dla szkół poza miesiącami maj-czerwiec !

DOJEŻDŻAM W KAŻDE MIEJSCE POLSKI – WYSTAWIAM FAKTURY !

IMG_0057

Pakiet animacji i zabaw dla dzieci 3-5 h ( ty wybierasz ile czasu mamy być na Twojej imprezie ) . KRAINA ZABAWY KLAUNA DYZIO – to pakiet konkursów i zabaw oraz pyyyszzzzności. Klaun Dyzio plus dodatkowa animatorka lub dwie zapewnią od 3-5 h doskonałej zabawy dla dzieci w ramach niezależnej atrakcji festynowej. W ofercie cenowej zapewniamy : 

prowadzenie zabaw i konkursów,

zwierzaki z baloników BEZ LIMITU ,

wata cukrowa do 150 szt lub bez limitu ,

poczęstunek popcornem do 100 porcji lub bez limitu ,

100 baloników z helem do rozdania na imprezie

oraz zamek do skakania 5×4 metry i 3 metry wysokości do bezpłatnego korzystania na czas imprezy.

 Cena tylko 1250 PLN brutto z dojazdem na terenie Śląska,Opolskiego,Dolnośląskiego,Małopolskiego

  DZWOŃ 693 452 706 lub pisz  wojciechczajkallc@poczta.fm

UWAGA , program można zrealizować np. w ramach imprezy mikołajowej gdyż wszystko da się rozstawić w sali gimnastycznej nawet małej szkoły.